OFERTA BLOGOWA

Łatwo jest uwierzyć w internetową bajkę o zakładaniu bloga, z którego po paru miesiącach pisania, zarabia się świetne pieniądze i odnosi duży sukces.

Prawda jest jednak taka, że internet przepełniony został setkami tysięcy porzuconych blogów, którym nie udało się to powyższe, a każdego dnia tworzonych jest tyle samo nowych. Blogerzy są zniechęceni i zmęczeni poszukiwaniem odpowiedniej drogi blogowej – i szybko poddają się.

Czy ty również zadajesz sobie następujące pytania:

  • O czym pisać bloga, by był ciekawy?
  • Co zrobić, by mieć więcej czytelników?
  • Jak i, kiedy zacząć zarabiać na blogu?
  • Co zmienić w wyglądzie bloga, by przyciągał oko i pozostawał w pamięci?
  • Jak promować bloga w mediach społecznościowych?
  • I przede wszystkim: jak przekształcić bloga w PROSPERUJĄCY BIZNES?

Jeśli tak, to mam dla ciebie świetną wiadomość: pomogę ci znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania!

arrow

JAK MOGĘ CI POMÓC


Moje klientki często podkreślają to, jak w szybki i łatwy sposób „rozjaśniłam im w głowie” tematy związane z rozwojem bloga, jego promocją i wskazałam przyszłą strategię blogową. Mimo wertowania wielu książek, czy czytania w internecie treści związanych z prowadzeniem bloga, dopiero moja konsultacja, czy audyt bloga przyniosły im pełne efekty.

Interakcja jest tu bowiem bezpośrednia i obustronna. Całą moją wiedzę i doświadczenie przedstawiam ci w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Moja koncentracja skierowana jest tylko i wyłącznie na tobie, jak i na twoim blogu. Rozmawiamy szczegółowo o problemach blogowych, o twojej drodze w rozwoju blogowym – żadnych ogólnych i masowych wyjaśnień!

Dla każdego typu blogera, początkującego lub zaawansowanego, szukającego drogi rozwoju jego marki blogowej oraz przekształcenia go w dochodowy biznes. Dostosowuję moje konsultacje do potrzeb każdej osoby.

KIM JESTEM?

Nazywam się Ula Phelep i jestem blogerem e-marketingowym w Urszula Marketing oraz właścicielką Szkoły Blogowania – miejsca w 100% przeznaczonego blogerom. Konsultacją blogów zajmuję się już od kilku lat. Wydałam również cieszące się dużą popularnością kursy internetowe (m.in. „21 dni do lepszego bloga”).

Bloguję od ponad 11 lat; zaczynałam od blogów kreatywnych i lifestylowych. W ciągu paru miesięcy mój blog lifestyle Sen Mai rozrósł się z kliku czytelników dziennie do ponad 100 tys. miesięcznie. Dzięki blogowaniu mogłam także przejść płynnie z mojej pracy na etacie do własnego biznesu.

Prowadziłam konsultacje blogowe z wieloma autorami, którzy następnie odnieśli spory sukces w polskiej blogosferze. Wielu z nich, dzięki odpowiednim zarobkom blogowym, mogło podobnie jak ja odejść z pracy na etacie i poświęcić się swojej pasji do pisania.