Zwiększ ruch na blogu. Znajdź swoją niszę.

Zarabiaj z bloga (nawet przy niskich statystykach) i przekształć go
w przynoszący zyski BIZNES ONLINE.


CZY TY RÓWNIEŻ WIDZISZ WIELU SUPER BLOGERÓW ODNOSZĄCYCH SUKCESY W SIECI, ŻYJĄCYCH ZE SWOJEJ PASJI I ZASTANAWIASZ SIĘ ... "JAK, DO JASNEJ ANIELKI, UDAJE IM SIĘ ZARABIAĆ PIENIĄDZE Z PISANIA?"

Poświęcasz ogromne ilości czasu na budowanie bloga, ale rezultaty są znikome. Z drugiej strony, co chwila, w internecie, wyskakują blogerzy, którzy szybko stają się znani, lubiani i zaraz prowadzą własny biznes online.

Sytuacja ta pogarsza się, kiedy dopiero zaczynasz blogowanie i porównujesz swoje statystyki, liczbę subskrybentów, czy zaangażowanie w mediach społecznościowych do reszty autorów!

Wydaje Ci się, iż wszystkim innym udaje się, a Ty zostajesz w tyle?

Spokojnie.

Przeszłam podobną drogę i powiem Ci jedno: możesz zbudować swój blog, a następnie przekształcić go w biznes bez wielkich statystyk i spędzania miliona godzin na kreowaniu zdjęć do Instagrama.

WIEDZ, ŻE TY TAKŻE MOŻESZ ZARABIAĆ Z BLOGOWANIA!

Cześć!

Nazywam się Ula Phelep i pomogę Ci zrealizować plany rozwoju blogowego i przejścia z niego do własnej prosperującej działalności.

Nie powiem, że będzie to mega-prosta sprawa, ale wierzę w Ciebie i w Twoją motywację do działania. Reszta należy do mnie - przekażę Ci całą moją wiedzę, będę Twoim przewodnikiem i mentorem. Lubię też dawać kopniaki do pracy, dzięki którym wykonasz swoje zadania! 🙂

Zależy mi bowiem na tym, żebyś stworzyła pracę o jakiej marzysz! A masz ten proces w zasięgu ręki (i piszę to bez mydlenia Ci oczu).

UWAGA: NIE JEST TO "TYPOWY" KURS UCZĄCY "TYPOWEGO" ZARABIANIA Z BLOGA!

Przedstawione w kursie metody oraz strategia ewoluowania bloga w biznes stanowią świeże podejście do zarabiania $$$ w blogosferze.

Z pewnością bowiem, obiły Ci się o uszy poniższe stwierdzenia:

 • Musisz mieć bardzo wysokie statystyki, by zarabiać na blogu.
 • Musisz mieć dużo fanów i subskrybentów w mediach społecznościowych, żeby firmy zainteresowały się współpracą z Tobą.
 • Musisz posiadać rozbudowaną listę mailingową, by móc osiągnąć zyski finansowe dzięki zapisanym na listę ludziom.
 • Musisz wyłącznie promować produkty innych osób, pisać posty sponsorowane i sprzedawać przestrzeń Twojego bloga, by wstawić tam reklamy i w ten sposób zarabiać pieniądze.
 • Musisz posiadać świetne narzędzia, drogie platformy internetowe, sprzęt do nagrywania, itp., by prowadzić bloga na poziomie profesjonalnym i przekształcić go we własny biznes.

Bzdury!

NIE MUSISZ SPRZEDAWAĆ SWOJEJ DUSZY, BY BLOG PRZYNOSIŁ CI KORZYŚCI FINANSOWE!

UŻYWAJĄC OKREŚLONEJ STRATEGII ORAZ SYSTEMU W PROWADZENIU BLOGA, ZACZNIE ON PRZYNOSIĆ CI KORZYŚCI FINANSOWE, O KTÓRYCH MARZYSZ.

Osobiście, dzięki temu systemowi, mogłam odejść z mojej pracy na etacie i rozwijać się zawodowo w ukochanym kierunku. Od tamtej pory, nie oglądam się już za siebie - to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam!

Jestem typową humanistką z artystycznym zacięciem, wszystko co związane z internetem / blogowaniem, to efekt wielu moich prób i błędów. Gdy znalazłam kurs Uli, wszystko się zmieniło Dzięki Uli, jej zaangażowaniu i personalnemu podejściu, mój blog bardzo się zmienił i ja również. Profesjonalizm, informacje przekazywane ciekawie i przejrzyście nawet dla mnie. Polecam!

- Małgorzata Tokarz, wymarzonewnetrze.com

CZEGO UCZĘ W KURSIE "90 DNI - OD BLOGA DO BIZNESU"

 • 1

  budowanie od początku świetnego i profesjonalnego bloga

 • 2

  strategia krok-po-kroku przechodzenia z bloga do własnego biznesu

 • 3

  tworzenie najlepszych i odpowiednich dla Twoich czytelników treści blogowych

 • 4

  budowanie listy email

 • 5

  przyciąganie odpowiednich czytelników i zwiększanie statystyk blogowych

 • 6

  rodzaje zarobków blogowych i, które z nich będą dla Ciebie najlepsze

 • 7

  kreowanie własnych produktów

 • 8

  idealna promocja dla Twoich produktów

 • 9

  promocja bloga w mediach społecznościowych

W tym momencie kurs "90 dni - od bloga do biznesu" jest zamknięty. Zapisz się na listę zainteresowanych kursem, by otrzymać informacje o jego otwarciu!

arrow

Urszula Marketing - Urszula Phelep, 77 rue du Fief Heulin, 44430 Le Loroux Bottereau, France

SIRET: FR18 818765653

Copyright Urszula Marketing - All Rights Reserved