Zbuduj własny BIZNES ONLINE poprzez bloga. Krok po kroku.


Kolejna edycja kursu pojawi się już 25 lutego! Zapisy na kurs zostaną otwarte za ...

Zapisz się na listę oczekujących, by być powiadomioną w pierwszej kolejności o otwarciu rejestracji na kurs!

CZY TY RÓWNIEŻ WIDZISZ WIELU SUPER BLOGERÓW ODNOSZĄCYCH SUKCESY W SIECI, ŻYJĄCYCH ZE SWOJEJ PASJI I ZASTANAWIASZ SIĘ ... "JAK, DO JASNEJ ANIELKI, UDAJE IM SIĘ ZARABIAĆ PIENIĄDZE Z PISANIA?"

Poświęcasz ogromne ilości czasu na budowanie bloga, ale rezultaty są znikome. Widzisz co chwila, w internecie, wyskakujących autorów blogowych, którzy szybko stają się znani, lubiani i zaraz prowadzą własny biznes online. Sama marzysz o własnym biznesie, ale kochasz jednocześnie pisanie i dzielenie się tymi treściami. Jak to pogodzić?

Chcesz być blogerem, ale nie chcesz być influencerem. Nie chcesz reklamować produktów innych osób, ani żyć z reklam. Marzy Ci się coś na większą skalę i coś własnego.

Wydaje Ci się, iż wszystkim innym udaje się, a Ty zostajesz w tyle?

Spokojnie.

Przeszłam podobną drogę i powiem Ci jedno: możesz zbudować swój blog, a następnie przekształcić go w biznes bez wielkich statystyk i spędzania miliona godzin na kreowaniu zdjęć do Instagrama. Możesz nadal tworzyć wartościowe i inspirujące dla czytelników treści, jak i zarabiać z bloga bez sprzedawania duszy markom i firmom.

WIEDZ, ŻE TY TAKŻE MOŻESZ ZARABIAĆ DZIĘKI BLOGOWI!

Cześć!

Nazywam się Ula Phelep i pomogę Ci zrealizować plany rozwoju blogowego i przejścia z niego do własnej prosperującej działalności.

Nie powiem, że będzie to mega-prosta sprawa, ale wierzę w Ciebie i w Twoją motywację do działania. Reszta należy do mnie - przekażę Ci całą moją wiedzę, będę Twoim przewodnikiem i mentorem. Lubię też dawać kopniaki do pracy, dzięki którym wykonasz swoje zadania! 🙂

Zależy mi bowiem na tym, żebyś stworzyła pracę o jakiej marzysz! A masz ten proces w zasięgu ręki (i piszę to bez mydlenia Ci oczu).

UWAGA: NIE JEST TO KURS UCZĄCY JEDYNIE ZARABIANIA Z BLOGA! TO KURS PRZEDSTAWIAJĄCY TWORZENIE WŁASNEGO BIZNESU DZIĘKI BLOGOWI.

Przedstawione w kursie metody oraz strategia ewoluowania bloga w biznes stanowią świeże podejście do zarabiania $$$ w blogosferze.

Z pewnością bowiem, obiły Ci się o uszy poniższe stwierdzenia:

 • Musisz mieć bardzo wysokie statystyki, by zarabiać na blogu.
 • Musisz mieć dużo fanów i subskrybentów w mediach społecznościowych, żeby firmy zainteresowały się współpracą z Tobą.
 • Musisz posiadać rozbudowaną listę mailingową, by móc osiągnąć zyski finansowe dzięki zapisanym na listę ludziom.
 • Musisz wyłącznie promować produkty innych osób, pisać posty sponsorowane i sprzedawać przestrzeń Twojego bloga, by wstawić tam reklamy i w ten sposób zarabiać pieniądze.
 • Musisz posiadać świetne narzędzia, drogie platformy internetowe, sprzęt do nagrywania, itp., by prowadzić bloga na poziomie profesjonalnym i przekształcić go we własny biznes.

Bzdury!

NIE MUSISZ SPRZEDAWAĆ SWOJEJ DUSZY, BY BLOG PRZYNOSIŁ CI KORZYŚCI FINANSOWE!

UŻYWAJĄC OKREŚLONEJ STRATEGII ORAZ SYSTEMU W PROWADZENIU BLOGA, ZACZNIE ON PRZYNOSIĆ CI KORZYŚCI FINANSOWE, O KTÓRYCH MARZYSZ.

Osobiście, dzięki temu systemowi, mogłam odejść z mojej pracy na etacie i rozwijać się zawodowo w ukochanym kierunku. Od tamtej pory, nie oglądam się już za siebie - to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam!

Jestem typową humanistką z artystycznym zacięciem, wszystko co związane z internetem / blogowaniem, to efekt wielu moich prób i błędów. Gdy znalazłam kurs Uli, wszystko się zmieniło Dzięki Uli, jej zaangażowaniu i personalnemu podejściu, mój blog bardzo się zmienił i ja również. Profesjonalizm, informacje przekazywane ciekawie i przejrzyście nawet dla mnie. Polecam!

- Małgorzata Tokarz, wymarzonewnetrze.com

Czego uczę w kursie "90 dni od bloga do biznesu"?

 • 1

  budowanie od początku świetnego i profesjonalnego bloga

 • 2

  strategia krok-po-kroku przechodzenia z bloga do własnego biznesu

 • 3

  tworzenie najlepszych i odpowiednich dla Twoich czytelników treści blogowych

 • 4

  budowanie listy email

 • 5

  przyciąganie odpowiednich czytelników

 • 6

  budowanie ruchu na blogu

 • 7

  kreowanie własnych produktów

 • 8

  idealna promocja dla Twoich produktów

Uwaga: ten kurs nie jest dla każdego!

Ten kurs nie jest dla Ciebie jeśli:

 • Nie posiadasz bloga (i nie masz zamiaru go zakładać).
 • Chcesz zarabiać z bloga wyłącznie poprzez współprace z markami i promowanie ich produktów.
 • Nie chcesz zakładać biznesu online.
 • Nie masz zupełnie w planach tworzenia w przyszłości własnego produktu.
 • Nie masz czasu na samodzielną naukę.
 • Nie lubisz oglądać filmów instruktażowych.

Dla kogo jest to więc kurs?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

 • Posiadasz już bloga, ale myślisz również o własnym biznesie online – nie wiesz jednak, od czego zacząć.
 • Kochasz blogowanie i tworzenie treści, ale chciałabyś też zarabiać konkretne pieniądze z tej pasji.
 • Nie chcesz być influencerem blogowym i promować tylko produkty innych firm. Wiesz, że możesz więcej i lepiej!
 • Pragniesz kreować własne produkty i/lub usługi.
 • Marzysz o długotrwałych rezultatach.
 • Szukasz systemu, który pozwoli Ci przejść płynnie do własnego biznesu online.

Jak wygląda ten kurs od środka?

Justyna Szewczyk

Ula bardzo Ci dziękuję za cały kurs i przekazaną wiedzę. Jesteś niesamowicie profesjonalna. Wszystko na kursie było spójne i prawdziwe. Wiedzy ogrom. Bardzo dobrze się Ciebie słucha. Obsługa kursu jest bardzo intuicyjna, ćwiczenia praktyczne. Webinar był na najwyższym poziomie. Dziękuję. Dawno nikt mnie tak nie zaskoczył, zwykle ludzie kombinują jak tu wyciągnąć kasę a Ty rzeczywiście uczysz.

Justyna Szewczyk ulalafiufiu.pl
Beata Nowicka - Misiewicz

Praca z kursem to była przygodą. Na początku bardzo intensywna, potem spokojniejsza, bo zadania są bardziej do pracy na spokojnie, w przyszłości. Kurs bardzo wartościowy. Czuję, że mój blog będzie lepszy. Wiem, jaki kierunek teraz obrać.

Podoba mi się prosta formuła – film, lekcja, ćwiczenia. Bonusy przydatne. Podoba mi się jakość materiałów. Super się Ciebie słucha.

Beata Nowicka - Misiewicz nowicka-misiewicz.com
Anna Stankiewicz

Ula, zapisanie się na Twój kurs, to był strzał w dziesiątkę. Dzięki niemu spojrzałam na mój blog oraz proces blogowania z zupełnie innej perspektywy. Przez te 3 tygodnie, które zleciały błyskawicznie, przyszło mi do głowy pełno nowych pomysłów.

Anna Stankiewicz Lifestylerka.pl
Joanna Betlejewska

Jestem niesamowicie zadowolona z kursu! Co prawda, na efekty muszę trochę poczekać, ale co najważniejsze – wiem, że na kursie nauczyłam się wszystkiego, co może mi w tym pomóc. Wiem, że spodziewane efekty pojawią się już niedługo i mogę nad nimi pracować aż do osiągnięcia oczekiwanego skutku bo kurs jest dostępny jeszcze bardzo długi czas. Te 21 dni było też czasem do lepszej mnie jako blogerki, ale też kobiety, koleżanki, organizatorki.  Kobiece miejsce gdzie to właśnie kobiety czerpią od siebie nawzajem wiedzę i doświadczenie. Prócz pomysłów i sukcesów, rodzą się też sympatie. Gorąco polecam!

Czekam też z niecierpliwością na kolejne szkolenia i kursy!

Joanna Betlejewska Mynio.pl

Otwieramy zapisy już za moment! Zapisz się na listę oczekujących, gdzie poinformuję Cię jako pierwszą o otwarciu rejestracji na kurs!

Kim jestem?

Nazywam się Ula Phelep i przez 8 lat prowadziłam jednego z pierwszych polskich blogów lifestylowych Sen Mai, który okazał się być również jednym z tych najbardziej znanych i odwiedzanych (ponad 100 tys. wejść miesięcznie). Dziś Sen Mai nie istnieje, bowiem moja ścieżka rozwoju ewoluowała w kierunku ... uczenia innych rozwijania oraz promocji biznesów online oraz blogów.

Aktualnie uczę  zmotywowanych blogerów oraz małe biznesy tego, jak kreować i rozwijać ich miejsce marzeń, ich produkty, jak je promować w internecie oraz tego, jak zarabiać ze swojej pasji (Urszula Marketing). Sama zaczynałam od zera i uczyłam się drogą prób i błędów latami (!). Chciałabym zaoszczędzić Ci ten czas. Dlatego właśnie tworzę kursy online oraz prowadzę konsultacje blogowe. Przez moje kursy i konsultacje przewinęło się już ponad 1000 osób, a większość z nich to autorzy blogów.

Jeśli masz jakieś pytania, to pisz śmiało na: info(małpa)urszula-phelep.com

Gwarantuję Ci 100% zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od rozpoczęcia kursu.

Obawiasz się zainwestowania pieniędzy i braku oczekiwanych rezultatów? Rozumiem to.

Jestem pewna, iż kurs ten przyniesie Ci najlepsze wyniki dla Twego bloga. Jeśli jednak stwierdzisz, że nie jest on przeznaczony dla Ciebie, będziesz mogła w ciągu 14 dni od rozpoczęcia kursu, poprosić o 100% zwrot pieniędzy.

Jeśli więc jesteś gotowa do wzniesienia Twego bloga na wyższy, profesjonalny poziom,  to wystarczy, że kupisz ten kurs online, dostępny o każdej porze dnia i nocy, z każdego miejsca.


Urszula Marketing - Urszula Phelep, 77 rue du Fief Heulin, 44430 Le Loroux Bottereau, France

SIRET: FR18 818765653

Copyright Urszula Marketing - All Rights Reserved